تا بحال برایتان پیش آمده است که به یک جمع دوستانه دعوت بشوید تا با دیگران از هدف‌های مشترکتان حرف بزنید؟! وقتی به یک جمع صمیمانه می‌رویم که علاقمندی‌های مشترک با دیگر مهمان‌ها داریم، حسابی سرحال می‌آییم! ما با صحبت کردن انرژی می‌گیریم و تازه این تمام ماجرا نیست…

این نوع جمع‌ها باعث می‌شوند تا ما خودمان را به روز نگه داریم و بدانیم در دنیا چه خبر است! دقیقا مانند دورهمی‌های کندو!

کندو چیست؟

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به صورت ماهیانه برگزار می‌شود. کندو به شما اجازه می‌دهد تا در یک فضای صمیمانه به تجربه دیگران گوش کنید و از آن به نفع کسب و کار خود استفاده کنید. در این دورهمی‌های ۲ ساعته ابتدا یک موضوع تخصصی در ارتباط با سئو معرفی می‌شود و پس از آن شرکت‌کنندگان نظرات و تجربیات خود را درباره آن بیان میکنند. اگر صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا به مبحث سئو علاقه دارید، دورهمی‌های کندو را از دست ندهید. حتی برای یک بار هم که شده این رویداد هیجان‌انگیز را تجربه کنید!

دورهمی کندو

این دورهمی بصورت ماهانه برگزار می‌شود و شرکت در کندو برای عموم آزاد است.

آقای آرمان والی، مدیرعامل و بنیانگذار نبضینو، به دعوت کندو میهمان چهارمین دورهمی این مجموعه شدند. این دورهمی در تاریخ چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه ۹۷ از ساعت ۵ الی ۸ با حمایت همیاروردپرس و در محل این شرکت برگزار  شد.

در کندو چه اتفاقی می‌افتد؟

کندو نیز مانند تمام رویدادهای دیگر یک برنامه مشخص دارد و تمام دورهمی‌های کندو با روال زیر اجرا می‌شود:

دورهمی کندو

تعریف موضوع و کارگاه تخصصی کوتاه

در شروع جلسه یک موضوع مطرح می‌شود و یک کارگاه تخصصی توسط یکی از مهمانان کندو برگزار می‌گردد. این کارگاه معمولا مشکلات و فرصت های موجود در موضوع مورد بحث را مطرح کرده و نگاهی کاربردی به مسائل دارد. کارگاه تخصصی ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است و پس از آن ۱۵ دقیقه برای گفتگو و تبادل نظر درباره این موضوع در نظر گرفته می‌شود.

داستان موفقیت

در هر جلسه یک نفر از فعالان حوزه سئو، طراحی سایت یا تبلیغات داستان موفقیت خود را تعریف می‌کند و از چالش‌هایش می‌گوید. این داستان موفقیت مرتبط با موضوع جلسه و بر اساس تجربه شخصی افراد است.

معرفی کسب و کارها

این قسمت شاید هیجان‌انگیزترین بخش دورهمی‌های کندو باشد! ۳ نفر از شرکت‌کنندگان در جلسه فرصت دارند تا کسب و کار خودشان را به دیگران معرفی کنند و به سوالات دیگران پاسخ بدهند. هر داوطلب ۵ دقیقه برای معرفی کسب و کار و ۳ دقیقه برای پاسخگویی به سوالات دیگران، زمان دارد.

گپ خودمانی

در بخش پایانی شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با دیگران بیشتر آشنا شوند و فرصت‌های همکاری را شناسایی کنند.

در کندوی چهارم چه گذشت؟

در ابتدای این دوره، کارگاه تخصصی سئو با موضوع تگ canononical و تاثیر آن بر سئو توسط امین اسماعیلی اجرا شد. در بخش دوم مدیر ژاکت ابزارها و امکانات این فروشگاه اینترنتی قدرتمند را معرفی کرده و در مورد برنامه‌های آینده برای رشد و توسعه آن صحبت کرد.

دورهمی کندو

در بخش سوم نیز آرمان والی مدیر عامل گروه نبضینو از مسیر شکل‌گیری وب سایت چطور و موفقیت بزرگ آن گفت و استراتژی‌ها و سختی‌های دست‌یابی به این موفقیت را توضیح داد. او دلیل بوجود آوردن وب‌سایت چطور را اینگونه بیان کرد:

جامعه در زمینهٔ اطلاعات درباره رشد و توسعهٔ فردی، خلا شدیدی دارد و مطالب مربوط به مفاهیم کسب و کار و موفقیت کیفیت لازم را ندارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا از بهترین منابع خارجی و داخلی استفاده کرده و کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانمان منتقل کنیم.

دورهمی کندو

چطور می‌خواهد روزی مرجع آموزشی تمام ایرانیان در زمینهٔ رشد و توسعهٔ فردی، کسب‌وکار و موفقیت باشد و حرفه‌ای‌ترین مقالات روز دنیا را در اختیار مخاطبانش قرار بدهد.

رسانهٔ آموزشی آنلاین “چطور” قصد دارد همان نردبان توانستن‌ها باشد.

هدف چطور گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای ارزشمند فارسی در دنیای وب است. چطور روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل روز دنیاست.

در پایان

پس از صحبت‌های آقای والی و در پایان این دوره هم مانند همیشه شرکت‌کنندگان با یکدیگر آشنا شدند و اطلاعات خود را با هم تبادل کردند.

دورهمی کندو

 

این بخش به شرکت‌کنندگان کمک میکند تا افراد فعال در زمینه‌های مرتبط را شناسایی کنند و بتوانند همکاری بیشتری با یکدیگر داشته باشند. کندوی چهارم نیز با یک عکس یادگاری به پایان رسید.