بارها در مقالات مختلف خوانده ایم که سلیقه کاربران اینترنت از مطالعه متنهای بلند به استفاده از پادکستها و ویدیوها تغییر پیدا کرده است.شکی نیست که اثرگذاری مفاهیم به صورت فیلم بسیار بیشتر از متنهای تبلیغاتی می باشد.به همین دلیل همواره توصیه می شود کسب و کارهای اینترنتی و حتی غیر اینترنتی به دنبال تولید محتوای جذاب و مفید ویدیویی باشند.

سایت ” تچ تاکز ” یکی از سرویس های جدید تولید محتوای اختصاصی به صورت ویدیوهای کوتاه اما حرفه ای بوده که در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته بازخورد بسیاری مناسبی از سوی کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارها کسب کند.

در این سایت ویدیوهایی را در زمینه های مختلف تکنولوژی و فناوری مشاهده می کنید که توسط تیم این سایت تولید می شوند.به طوریکه در کمتر از 5 دقیقه ویدیویی جذاب و مفید را مشاهده کرده و اطلاعات خبری و تحلیلی به دست خواهید آورد.

techtalks در قسمت درباره ما سایت خود اینچنین خود را معرفی می کند:

TechTalks، پرتال تصویری فناوری اطلاعات ایران، وب‌سایتی متشکل از محتوای چندرسانه‌ای است و موضوعات مختلف صنعت، شامل سیاست‌گذاری‌های کلان و تنظیم مقررات و سایر ICT تصمیم‌سازی‌های دولتی و خصوصی، زیرساخت‌ها، کاربردها و در نهایت محصولات و خدمات دیجیتال کشور را در قالب گزارش، گفتگو و برنامه‌های آموزشی به شکل ویدئویی تولید و منتشر می‌کند.
این وب‌سایت متعلق به شرکت تحلیلگران عصر اطلاعات است و محتوای آن توسط بخش‌های مختلف گروه رسانه‌ای این شرکت تهیه و تولید می‌شوند.

 

توضیح سایت : رسانه تصویری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران

زمینه فعالیت سایت : سایتهای تولید محتوای تخصصی

ویژگی ممتاز سایت : تولید محتوای باکیفیت و اختصاصی

مشکل برجسته سایت : گرافیک سایت نسبت به کیفیت سایر بخشها سطح پایین تری دارد
شیوه های درآمدزایی : جذب تبلیغات در سایت-جذب تبلیغ در ویدیوها-ساخت ویدیوهای سفارشی

منابع کلیدی : نیروی انسانی فعال و تمام وقت برای تولید محتوا

 

 

برای ورود به این سایت، روی گزینه زیر کلیک نمایید:

[symple_button color=”purple” url=”http://techtalks.ir/” title=”” target=”blank” border_radius=””]Techtalks.ir[/symple_button]