مرور عکس‌های قدیمی و بازگشت به خاطرات گذشته برای همه ما خوشایند و دلچسب است؛ خاطراتی که گاهی لبخندی بر لب‌هایمان می‌آورد، اشک شوقی از گوشه چشمان‌مان جاری می‌کند و یادش بخیرهایی که بعد از سیر در گذشته به خاطرات‌مان می‌بخشیم. می‌خواهیم در مسابقه «گذشته، خاطره، آینده» دور هم جمع شویم و با به اشتراک‌گذاری عکس‌هایمان باز هم خاطرات را مرور کنیم.

با خواندن متن بالا چه احساسی به شما دست داد؟ آیا شما هم در خاطرات خوب گذشته غرق شدید و صحنه هایی از زندگی گذشته تان را تجسم کردید  یا برداشت شما از متن بالا یک ترفند تبلیغاتی نامطلوب بود؟

قطعا شما هم مانند همه هموطنان برداشت احساسی و خاطره انگیزی از این متن داشته و نام مسابقه مذکور و تصمیم به شرکت در آن برای برنده شدن نبوده است.فرصت و تلنگری که احساس شما از خاطرات خوش گذشته زندگیتان را برانگیخت و اکنون میخواهید این خاطرات را با همگان به اشتراک بگذارید.

همانطور که متوجه شدید در این متن خبری از نام دیجی کالا و تبلیغات این برند نبود؛ در حالیکه هدف این مسابقه برندسازی و ارتقای جایگاه برند دیجی کالا می باشد.در واقع تیم مارکتینگ دیجی کالا به خوبی توانسته فاصله خود را با عموم مردم کم کرده و در مکانهایی -حتی در خاطرات و احساسات ما – به گونه ای مثبت و خوشایند و بدون هیچگونه آزار و مزاحمتی حضور پیدا کند.

این کمپین از دو ویژگی عالی برخوردار است:

1-بازاریابی احساسی که با برانگیختن احساسات مطلوب افراد، هدف جایگاه سازی را با استفاده از قدرت روابط عمومی خود دنبال می کند.

2-انتخاب موضوعی جدید، خلاقانه و همه پسند که با استقبال همگان مواجه خواهد شد.

این کمپین که در اینستاگرام برگزار می شود گواه تمرکز جدی دیجی کالا بر قدرت و نفوذ اینستاگرام به سبت سایر شبکه های اجتماعی و همچنین تاثیر عکس و استقبال عمومی از آن می باشد.

نکته قابل توجه در این مسابقه، پوستر مسابقه است که به گونه ای زیبا طراحی شده و در یکی از عکسها می توان لوگوی دیجی کالا را بر روی دیوار نیز مشاهده کرد.

جهت مشاهده پوستر مسابقه و مطالعه قوانین شرکت در مسابقه، روی گزینه زیر کلیک نمایید.

[symple_button color=”orange” url=”http://www.digikala.com/News/News-7295″ title=”” target=”blank” border_radius=””]گذشته،خاطره،آینده[/symple_button]

نظر شما در مورد این کمپین جذاب چیست؟ آیا در آن شرکت می کنید؟!