Subscribe Now
Trending News

طراحی لوگو، هویت سازمانی و مدیریت‌ برند؛ ترکیبی از خلاقیت و دانش

طراحی لوگو، هویت سازمانی و مدیریت‌ برند؛ ترکیبی از خلاقیت و دانش

طراحی لوگو و هویت سازمانی موضوعی است که با وجود حرف و حدیث‌های فراوان در دنیای کسب و کار در ایران بسیار غیرحرفه‌ای انجام می‌شوند. خیلی از سازمان‌ها تصور می‌کنند که برند بزرگی دارند اما به دلیل شناخت کم از ابعاد یک برند، با کوچکترین تلنگری هویت برند خود را از دست می‌دهند. گروه نبضینو به راحتی می‌تواند از تولد تا بلوغ برند، شما را هدایت و همراهی کند. مدیریت برند بدون دانش و تجربه فراوان کاری بسیار دشوار و پر ریسک است، اما با تجربه چندین ساله ما در خلق و طراحی برند شما نیز می‌توانید با خیال راحت استراتژی‌های رشد و توسعه خود را با برندی مطمئن پیش ببرید.

اگر این سوالات در ذهن شما است حتما پروژه خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید:

  • برای طراحی لوگو ای که به بهترین شکل بتواند خدمات و محصولات من را معرفی کنید چه اقداماتی باید انجام دهم؟

  • ایده و کسب و کار تازه‌ای دارم، چگونه هویت سازمانی آنرا طراحی کنم؟

  • مشتریان با نام و هویت برند من ارتباط برقرار نکرده‌اند، برای تغییر برند چه کنم؟

  • برای انتخاب نام برند و لوگو دچار مشکل شده‌ام، می‌خواهم بهترین و هوشمندانه ترین اسم و لوگو را داشته باشم.

  • می‌خواهم شعار و رنگ برای برند خود انتخاب کنم اما نمی‌دانم کدام شعار و کدام رنگ به موفقیت برند من کمک بیشتری خواهد کرد.

  • برند خوبی ساخته‌ام و می‌خواهم آن را مشهورتر کنم، چه استراتژی برای برند من بهینه‌تر و مناسب‌تر است تا بازار هدفم من را بشناسد؟

این مشکلات و سوالات متعدد دیگر یا در ذهن شما وجود دارد یا به زودی به وجود خواهد آمد. برند بخش بزرگی از هویت و اموال یک کسب و کار را تشکیل می‌دهد. اموال یک سازمان تنها ماشین‌آلات یا نیروی انسانی آن نیست، بلکه هویتی که در طی سال‌ها برای آن تلاش کرده نیز بسیار مهم است. به طور مثال ارزش سهام اپل نزدیک به ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ میلیارد دلار است و قیمت تخمین زده شده برای برند اپل ۱۷۰ میلیارد دلار. یعنی یک اسم خشک و خالی را اگر شما بخواهید بر روی دستگاه خود حک کنید چیزی معادل ۱۷۰ میلیارد دلار باید پرداخت کنید. که البته پر واضح است که اپل هیچگاه این اسم را نخواهد فروخت چون هر چه دارد به باد خواهد رفت. یک نام تا این اندازه می‌تواند قدرتمند باشد که هیچ پولی قدرت خرید آن را نداشته باشد.

طراحی و اجرا توسط نبضی نو. © ۱۳۹۸ - کلیه حقوق متعلق به شرکت متخصصان نبضی‌نو است